Keramika

Co u nás najdete?

V horním patře patře Kafe & Hrnky v Praze, najdete i keramickou dílnu. Právě tady se můžete podívat na to jak celá cesta hrnečků začíná. Je zde keramický ateliér kde naši skvělí malíři a malířky vytvářejí krásná keramická díla, která si zde můžete i zakoupit.

Namalujte si hrnek (a víc)

Můžete si u nás namalovat hrneček, misku nebo třeba i stojánek na ubrousky. Všechna keramika může do mikrovlnky i myčky a můžete z ní bez obav konzumovat jídlo i pití.

Jak to funguje?

Vyberete si keramiku co si chcete namalovat a my Vám ukážeme jak na malování, tedy jak pracovat s barvami a rádi poradíme i s dalším postupem. Keramiku potom vypálíme ve speciální keramické peci a Vy si můžete vyzvednout Vaše hotové dílo u nás nebo Vám keramiku pošleme poštou. Keramika bývá zpravidla vypálená nejpozději do 5ti dnů, často ale rychleji, záleží na tom kolik toho máme do pece. Nabízíme i možnost vyzvednout si keramiku hned druhý den za malý příplatek, který pokryje individuální pálení keramiky.

Rezervace?

Rezervace úplně nutná není a keramický ateliér je otevřen každý den of 11:00 do 19:00. Pokud jdete kolem, tak se mrkněte jestli je tu ještě prostor, místa ale bohužel nemáme nekonečně, tak pokud se k nám chystáte z větší dálky, můžete nám pro jistotu napsat do kontaktního formuláře na této stránce, nebo nám zavolat a my Vám místečko pohlídáme.

Doporučujeme přijít nejpozději kolem 17:30, abyste měli na tvorbu dostatek času. Pokud se k nám chystáte v nějaké větší skupině, tak nám prosím určitě dejte vědět abychom zajistili, že se všichni vejdete a my připravíme dostatek štětců...

Kolik to stojí?

Záleží na tom, co přesně budete malovat, ceny se pohybují od 200Kč za menší věci a potom o něco víc, pokud budete malovat třeba větší mísu. Namalovat hrnek stojí 290Kč, je to většinou docela velký hrnek ale každý je ručně dělaný tak se velikost může trochu lišit.

Jak dlouho to trvá?

Zpravidla je vaše keramika hotová k vyzvednutí do max. 5ti dnů, ale většinou je to dříve. Keramiku Vám můžeme také poslat poštou. Pokud potřebujete keramiku rychleji, nabízíme i tzv. expres službu, kdy Vaši keramiku vypálíme v menší peci hned poté co domalujete a je potom k vyzvednutí hned druhý den po 15:00 (aby keramika stačila dostatečně vychladnout po vypálení). Express služba je k dispozici za příplatek 100Kč za kus keramiky (který pokryje to individuální pálení).

Dárkový poukaz

Pokud chcete někomu darovat malování nebo nákup keramiky, napiště nám (kontaktní formulář je na konci této stránky) a dárkový poukaz Vám pošleme emailem či poštou v jakékoliv hodnotě si budete přát. Je možno zkombinovat poukaz i na útratu v naší kavárně.

Potřebujete keramiku do firmy, do obchodu nebo domů?

Rádi zařídíme i ručně vyráběnou a malovanou keramiku i s firemním logem, s tématem který by se Vám hodil na svatební talíře nebo cokoliv jiného. Ozvěte se nám a rádi se domluvíme.

Kurzy malování keramiky?

Pořádáme i kurzy malování keramiky pro skupiny firmy, školy nebo i pár kamarádů. Dejte vědět co potřebujete a určitě to dokážeme zorganizovat.

KONTAKT
kafeahrnky@kafeahrnky.cz
Kafe:         257 311 786 (pevná linka) / 725 676 440 (manažerka)
Hrnky:      724 106 714

Namalujte si svůj hrnek!

Cups
Plánujete oslavu nebo meeting? Nebo snad máte nějakou otázku, či chcete objednat dárkový poukaz?
Rádi pomůžeme s přípravou jakékoliv oslavy a zodpovíme všechny dotazy i zorganizujeme dárkové poukazy. Ozvěte se nám a určitě se domluvíme.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.