Keramika

Víc než jen kavárna

V horním patře Kafe & Hrnky v Praze najdete keramický ateliér. Právě tady si můžete vyzkoušet jednu z fází cesty hrnečků - malování. Malování sobě je dokonalý relax, ať už si přijdete zamalovat sami, nebo ve skupince s přáteli. V ateliéru tvoří také naše skvělé malířky krásná keramická díla, která si zde můžete prohlédnout i zakoupit.

Malování sobě

Namalujte si u nás hrneček, misku nebo talířek. My vám vaše dílo začistíme, vypálíme a připravíme k vyzvednutí. Vaše keramika může do mikrovlnky i myčky a můžete z ní bez obav konzumovat jídlo i pití.

Online rezervace Malování sobě

Jak to funguje?

Vyberete si keramiku, kterou si chcete namalovat, a my Vám ukážeme jak na to, tedy jak pracovat s barvami, a rádi poradíme i s dalším postupem. Keramiku potom vypálíme ve speciální keramické peci a vy si buď vyzvednete Vaše hotové dílo v ateliéru, nebo vám keramiku pošleme poštou. Keramika bývá zpravidla vypálená nejpozději do 5 dnů. Nabízíme také možnost vyzvednout si keramiku hned druhý den za malý příplatek, který pokryje individuální pálení keramiky.

Rezervace

Samozřejmě můžete přijít bez rezervace. Pokud ale chcete mít jistotu, že u nás bude v daný čas volné místo, nebo přesně víte, který produkt byste rádi pomalovali, rezervaci si raději vytvořte. Stačí nám zavolat na telefonní číslo níže na stránce a my už vám vše zajistíme.

Poslední rezervace přijímáme v 17:00, abyste měli na tvorbu vašeho uměleckého díla dostatek času. Zpravidla platí, že větší skupiny potřebují více času na malování. Prosíme, dejte nám vědět předem, v kolika lidech se k nám chystáte. Přece jen má ateliér omezenou kapacitu a stát u malování není vůbec příjemné.

Kolik to stojí?

Záleží na tom, co přesně budete malovat. Namalovat hrnek stojí 350 Kč. Menší věci jako talířky nebo ploché figurky se pohybují kolem 250 Kč. V případě rezervace si můžete vyžádat i větší produkt, ale od velikosti se odvíjí také cena. Každý kus je ručně tvarovaný originál.

Jak dlouho to trvá?

Samotné malování vám zabere okolo 2 hodin. Keramiku pak vypálíme a připravíme k vyzvednutí do 5 dnů, ale většinou to zvládneme dřív. Když je vaše dílo hotové, pošleme vám SMSku, a vy si pro něj můžete kdykoliv v otevírací době ateliéru přijít. Nepřišla vám SMSka? Nebojte se nám napsat nebo zavolat, také děláme chyby.

Keramiku Vám můžeme také poslat poštou.

Pokud potřebujete keramiku rychleji, nabízíme i tzv. expres službu, kdy Vaši keramiku vypálíme v menší peci hned poté co domalujete a je potom k vyzvednutí hned druhý den po 15:00 (aby keramika stačila dostatečně vychladnout po vypálení). Expres služba je k dispozici za příplatek 100Kč za kus keramiky (na pokrytí nákladů individuálního pálení).

Dárkový poukaz

Udělejte radost někomu blízkému. Darujte poukaz na malování nebo poukaz na nákup hotové keramiky od našich malířek. Poukaz si můžete vyzvednout v ateliéru, nebo nám napište přes kontaktní formulář na konci stránky. Poukazy totiž zasíláme také poštou. Hodnotu poukazu necháme zcela na vás, ale nejoblíbenější jsou poukazy za 350Kč. Za to si totiž obdarovaný namaluje vlastní hrnek.

Keramika do firmy, obchodu nebo domů

Nechte si vyrobit hrnečky na zakázku. Nabízíme keramické nebo porcelánové produkty s firemním logem, nebo kastomizovaným designem od našich malířek. Rádi vytvoříme také svatební talíře, unikátní hrnky do kavárny nebo třeba jedinečné květináče podle vašich představ.
Zakázkovou výrobu poptávejte na e-mailu:

keramika@kafeahrnky.cz

Pro větší odběratele

Máte prodejnu nebo showroom, kde by se naše keramika vyjímala? Kontaktujte nás na e-mail nebo telefon. Rádi si s vámi domluvíme schůzku a domluvíme podmínky odběru.

Kurzy malování keramiky

Pořádáme i kurzy malování keramiky pro skupiny firmy, školy nebo i pár kamarádů. Dejte vědět co potřebujete a určitě to dokážeme zorganizovat.

Reklamace

Všechny výrobky jsou ručně opracované, s dokonalou péčí vypálené a zabalené. I tak se může stát, že hrnek v peci praskne, utrhne se ouško nebo nevyjde tak, jak bychom si představovali. Stalo se to právě vám? Kontaktujte nás neprodleně na e-mailové adrese níže a vymyslíme spolu řešení situace. Děkujeme.

KONTAKT
keramika@kafeahrnky.cz
Hrnky:      724 106 714

Namalujte si svůj hrnek!

Cups
Plánujete oslavu nebo meeting? Nebo snad máte nějakou otázku, či chcete objednat dárkový poukaz?
Rádi pomůžeme s přípravou oslavy nebo firemního večírku a zodpovíme všechny dotazy. Ozvěte se nám a určitě se domluvíme.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.