Eventy a Dárkové Poukazy

Eventy 

Pokud hledáte místo na oslavu, čajový dýchánek, sraz s kamarády, firemní akci nebo třeba křest knihy (i to jsme u nás měli) tak se nám ozvěte, určitě se domluvíme a moc rádi Vás uvidíme.

Kolik se k nám vejde lidí?
Na stojáka vevnitř až 100 lidí, pokud použijete i naši rozlehlou zahradu může to být i 300 a možná i pár navíc.
Na sezení vevnitř až 50 lidí a v zahradě (tudíž venku, tak pozor na počasí) navíc ještě dalších 50.

Jídlo a pití?
Můžeme se domluvit téměř na všem. Dokážeme připravit luxusní večeři, raut, uděláme dort na objednávku, nazásobíme pití co si budete přát nebo připravíme jídlo s sebou. Dejte nám vědět co potřebujete a my to rádi zrealizujeme.

Keramika?
Pokud chcete zkombinovat Vaší akci s malováním keramiky, není problém, rádi to zařídíme.
* Toto se vztahuje na Kafe & Hrnky v Praze, pokud chcete uspořádat nějakou akci ve Slavonicích ozvěte se nám a rádi Vám poskytneme další detaily.

Kontakt:
email:         kafeahrnky@kafeahrnky.cz
telefon:      257 311 786 (pevná linka) / 725 676 440 (manažerka)
Nebo se nám ozvěte ve formuláři pod tímto textem. To funguje taky.

Dárkové poukazy

Jak to funguje?
Dárkový poukaz si můžete koupit v jakékoliv hodnotě si budete přát. Poukaz můžete použít v obou keramických dílnách, ale také v kavárně. Poukaz bez uvedeného data nemá omezenou platnost.

Poukaz Vám můžeme poslat ve fyzické podobě poštou, nebo v digitální podobě e-mailem. Platbu přijímáme prozatím pouze převodem na účet. Dárkové poukazy se dají samozřejmě koupit i v naších dílnách a kavárnách, tam pak můžete platit hotově nebo kartou.

Jak na to?
Pokud si budete přát dárkový poukaz, stačí nám napsat do formuláře pod tímto textem, v jaké hodnotě si budete poukaz přát a zda ho budete chtít poslat online nebo poštou (v tomto případě i adresu kam poukaz poslat). My Vám pošleme číslo účtu k převodu dané částky a poukaz obratem pošleme.

Jak dlouho trvá než poukaz dostanete?
Pokud si budete přát poukaz online, poukaz vám přijde během druhého pracovního dne od obdržení platby. Pokud potřebujete poukaz opravdu rychle, napište nám a můžeme se domluvit i na rychlejší akci, kdy poukaz dostanete hned ale bude aktivní až po dokončení bankovního převodu.

Pokud budeme posílat poukaz poštou, záleží na tom v jaký den nám napíšete. Zpravidla zaslání trvá dva až tři pracovní dny.

Plánujete oslavu nebo meeting? Nebo snad máte nějakou otázku, či chcete objednat dárkový poukaz?
Rádi pomůžeme s přípravou oslavy nebo firemního večírku a zodpovíme všechny dotazy. Ozvěte se nám a určitě se domluvíme.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.