Eventy a Dárkové Poukazy

Eventy 

Pokud hledáte nějaké místo na oslavu, čajový dýchanek, sraz s kamarády, firemní akci, nebo i třeba křest knihy (i to jsme u nás měli) tak se nám ozvěte, určitě se domluvíme a moc rádi Vás uvidíme.

Kolik se k nám vejde lidí?
Na stojáka vevnitř až 100 lidí, pokud použijete i naši rozlehlou zahradu může to být i 300 a možná i pár navíc.
Na sezení vevnitř až 50 lidí a v zahradě (tudíž venku tak pozor na počasí) navíc ještě dalších 50.

Jídlo a pití?
Můžeme se domluvit téměř na všem. Dokážeme hogo fogo večeři, raut, uděláme dort na objednávku, nazásobíme pití co si budete přát nebo i připravíme jídlo s sebou. Dejte nám vědět co potřebujete a určitě to tady půjde.

Keramika?
Pokud chcete zkombinovat Vaší akci i s malováním keramiky, není problém, rádi to zařídíme.
* Toto se vztahuje na Kafe & Hrnky v Praze, pokud chcete uspořádat nějakou akci ve Slavonicích ozvěte se nám a rádi Vám poskytneme další detaily.

Kontakt:
email:         kafeahrnky@kafeahrnky.cz
telefon:      257 311 786 (pevná linka) / 725 676 440 (manažerka)
Nebo se nám ozvěte ve formuláři pod tímto textem. To funguje taky.

Dárkové poukazy

Jak to funguje?
Dárkový poukaz si můžete koupit v jakékoliv hodnotě si budete přát. Poukaz můžete použít jak v dílnách na malování keramiky, tak v kavárnách na dortíky nebo i pivo. Poukaz platí napořád takže času máte dost a platí také ve všech našich dílnách i kavárnách.

Poukaz Vám můžeme poslat ve fyzické podobě poštou, nebo v digitální podobě emailem. Platbu přijímáme prozatím pouze převodem na účet. Dárkové poukazy se dají samozřejmě koupit i v naších dílnách a kavárnách, zde pak můžete platit i hotově.

Jak na to?
Pokud si budete přát dárkový poukaz, stačí nám napsat do formuláře pod tímto textem v jaké hodnotě si budete poukaz přát, zda ho budete chtít poslat online nebo poštou (v tomto případě i adresu kam poukaz poslat) a my Vám pošleme číslo účtu k převodu dané částky a poukaz obratem pošleme.

Jak dlouho trvá než poukaz dostanete?
Pokud si budete přát poukaz online, měli byste jej obdržet do 24 hodin, snažíme se toto dělat i o víkendech a svátcích ale v těchto případech můžeme být někdy trochu pomalejší. Záleží ovšem i na tom jak dlouho trvá bankovní převod. Pokud potřebujete poukaz opravdu rychle, napište nám a můžeme se domluvit i na rychlejší akci, kdy poukaz dostanete hned ale bude aktivní až po dokončení bankovního převodu.

Pokud budeme posílat poukaz poštou, zde záleží na tom v jaký den nám napíšete, zpravidla to ale trvá alespoň dva až tři pracovní dny.

Plánujete oslavu nebo meeting? Nebo snad máte nějakou otázku, či chcete objednat dárkový poukaz?
Rádi pomůžeme s přípravou jakékoliv oslavy a zodpovíme všechny dotazy i zorganizujeme dárkové poukazy. Ozvěte se nám a určitě se domluvíme.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.